Start
Ücretli çevrimiçi anketler ve anket uygulaması

MOBROG ile pazar araştırmalarına faal olarak katılabilir, fikrini söyleyebilir ve anketlere katılarak para kazanabilirsin.

Çevrimiçi anketler

YÇevrimiçi panomuzla anketleri bilgisayarından rahatça doldurma imkanı sunuyoruz. Bunun için sana düzenli olarak e-posta ile internet üzerinden rahatça doldurabileceğin anketler için davetiyeler gönderiyoruz. Ankete katılmanın ne kadar süreceğini ve bunun için ne kadar para kazanacağını sana önceden bildiriyoruz. Tabi ki katılım zorunlu değil. Her seferinde seçim yapabilirsin ve anketi ile ilgilenirsen zamanın müsait olduğunda doldurabilirsin.

Mobil anketler

Akıllı telefon (iPhone, Blackberry veya Android) sahiplerine anketlere cep telefonu üzerinden katılma imkanı sunuyoruz. Bunun için sadece App-Store'dan MOBROG uygulamasını yüklemen gerekiyor; ondan sonra hemen başlayabilirsin. Cep telefonu üzerinden gerçekleştirdiğimiz anketlerde cevapları telefon ekranı üzerinden kolayca doldurabilirsin. Ankete katılma ücretini tabi ki ödüyoruz.

MOBROG surveys rock!

Ankete katılmanın her iki yolu da düşünceni dünyaya duyurma, ürün ve hizmetlerin iyileşmesine katkıda bulunma ve tabi ki para kazanmana imkan sağlayacaktır. Parayı PayPal üzerinden rahatça ve güvenle alabilirsin.

Veri güvenliği bizim için çok önemlidir. Bizdeki verilerin sadece sana ilginç kamuoyu yoklamaları göndermek için kullanılacaktır.
 

MOBROG'a hoş geldiniz

 

Katıl

Anketlerden para kazanmak için MOBROG'a şimdi kaydol.
Anketlere katılman karşılığında, kısa anket başına 1 ve 7 YTL arasında para kazanacaksın.