small logo mobrog paid surveys

Kayıt olmak için sadece www.mobrog.com adresini ziyaret edin ve “Kaydol”a tıklayın. Adınızı, e-posta adresinizi ve diğer birkaç detayı bize bildirdikten sonra size e-posta ile bir onay linki göndereceğiz.

Onay linkine tıklayın ve başlayın! Şimdi MOBROG profiliniz var, buna bağlı olarak sizi çevrimiçi anketlere e-posta ile davet edeceğiz. Giriş yaparak profilinizi daha detaylı olarak doldurabilirsiniz. Örneğin, hobilerinizin neler olduğunu veya hangi içecekleri tercih ettiğinizi bize söyleyebilirsiniz. Profilinize, yaşamınızı ne kadar detay aktarabildiyseniz, kendiniz hakkında o derece bilgiyi peşinen vermiş olursunuz, böylece sizi daha seçici olarak davet edebiliriz.

Yalnızca bulunduğunuz ülke için kayıt olabilirsiniz. Yurt dışındayken kayıt olursanız, yalnızca o ülkenin vatandaşlarına yönelik anketleri, o ülke dilinde alırsınız. Kendi ülkenize döndükten sonra artık yabancı profilinizi kullanarak herhangi bir anket başlatamazsınız.

Bu nedenle yaşadığınız ülkede ve normalde ikamet ettiğiniz ülkede her zaman kayıt olmanızı ve yurt dışında iken bulunduğunuz ülkede kayıt olmamanızı rica ediyoruz.

Eğer uygulama kanalıyla kayıt işlemi başarılı değil ise internet sitemizi kullanarak kayıt olmanızı öneririz: www.mobrog.com ( Masaüstü, dizüstü bilgisayar veya mobil tarayıcı kullanarak). Kayıt işlemini tamamladıktan ve profilinizi etkinleştirdikten sonra, e-posta adresinizi ve şifrenizi kullanarak uygulamada oturum açabilir ve heyecan verici anketlere katılmaya başlayabilirsiniz. MOBROG uygulamasını kullanırken sorun yaşamaya devam ederseniz, lütfen bir ekran görüntüsü ve sorunun kısa bir açıklamasını bize gönderin ki bizde sorunu inceleyebilelim.

Dünyada, doğum tarihlerinde olduğu gibi posta kodlarında da farklı ve çeşitli formatlar kullanılmaktadır. Lütfen, posta kodunuz için mümkün olan tüm formatları denediğinizden emin olun. Buna boşluklar, büyük ve küçük harfler ve ayrıca kısa ve uzun çizgiler veya yaygın olarak kullanılmayan biçimler dahildir. Yakın çevrenizdeki diğer posta kodlarını deneyebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra, posta kodunuzu değiştirebilirsiniz. Eğer sorun devam ederse, bizimle posta kodunuzla ilgili olarak irtibata geçin ki size kayıt olmanızda yardımcı olalım.

Bizimle iletişime geçin

Kayıt olduktan sonra, size hemen aktivasyon linkini içeren bir e-posta göndeririz. Hesabınızı aktifleştirmek için aktivasyon linkine tıklamanız gerekir.

Bazen bu e-posta, e-posta programınızın istenmeyen - spam / bilinmeyen klasörüne düşebilir. Oraya baktınız mı? Bize, doğru e-posta adresinizi verdiniz mi? Yazım hataları çok rahat oluşabilir!

Her şeyi doğru hecelediniz, ancak hâlâ hiçbir şey alamadınız mı? Sorun etmeyin! Aşağıya tıklayarak destek ekibine kısa bir mesaj yollayın.

Bizimle iletişime geçin

Kayıt sırasında ve profilinizi güncellerken verdiğiniz bilgiler, katılımcıları yalnızca anketlere seçmek amacıyla kullanılır. Bizden ya da üçüncü taraflardan reklam içeren veya istenmeyen hiçbir mesaj almayacaksınız.

Anketlere verilen cevaplarla siz, bir birey olarak izlenemezsiniz. Tüm veriler analiz için toplanır, ör: “bu ankete katılanların % 62’sinin düşüncesi...”