small logo mobrog paid surveys
MOBROG, SPLENDID RESEARCH GmbH tarafından sağlanan, bireylerin çevrimiçi anketler için katılımcı olarak ücretsiz ve herhangi bir yükümlülükleri olmaksızın kayıt olmalarını sağlayan bir hizmettir. Anketlerimize katılmak için e-posta ile davet edileceksiniz. Çevrimiçi anket veya cep telefonu uygulamasıyla anketlerden bazılarına hemen katılabilirsiniz. MOBROG, katılımcıları Skrill yoluyla gerçekleştirilecek ödemeler şeklinde ödüllendirir.

Ödeme amaçlı olarak aşağıdaki şirketlerle işbirliği yapıyoruz:
  • Skrill Ltd. in 25 Canada Square, E14 5LQ London, United Kingdom
Online anketlerimize katılabilmek için lütfen web sitemize kayıt olun MOBROG veya iPhone ya da Android uygulamamızı indirin. Kayıt olmak hızlı, basit ve ücretsizdir. Profilinizi tamamladıktan sonra, anketlere e-posta yoluyla veya uygulama kullanıyorsanız push bildirimleri yoluyla davet edileceksiniz. Dahası, tamamlanan anketlerin her biri için hesabınıza yatırılan bedeli kredi olarak alacaksınız. Minimum tetikleyici miktara ulaştığınızda, Skrill ile kolayca ödeme isteğinde bulunabilirsiniz.
MOBROG uygulaması, Android veya iOS işletim sistemlerini kullanan mobil cihazlar için geliştirilmiştir. Şu anda Blackberry veya Windows Telefonları için uygulama geliştirme planımız bulunmuyor. Diğer işletim sistemleriyle ilgili herhangi bir planlama yaptığımızda sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz.

Eğer davetiyeyi kabul eder ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz, biz her zaman mutlu oluruz!

Ancak tabii ki, her ankete katılmak zorunda değilsiniz. Her bir ankete katılma ya da katılmama kararını siz vereceksiniz.

Ayrıca tatile gideceğinizi veya hasta olduğunuzu bize bildirmenize gerek yok.

Tamamlanan her anket için hesabınızda para biriktireceksiniz. Ödenecek para miktarı anketlere bağlı olarak farklılıklar gösterecektir. Katılmadan önce, size ne kadar alacağınızı her zaman bildireceğiz. Tabii ki katılım her zaman isteğe bağlıdır. İsterseniz, topladığınız parayı da talep edebilirsiniz.

Maalesef, kaç davetiye alacağınızı söyleyemiyoruz. Tam olarak ne zaman alacağınızı da söyleyemiyoruz.

Davetlerin sayısı, büyük ölçüde yaşadığınız ülkeye bağlıdır - anketler bazı ülkelerde diğerlerinden daha sık yapılmaktadır. Katılımcılar rastgele seçilir veya müşteriler tarafından belirlenen hedef kitle gereksinimlerine bağlı olarak; yaş, cinsiyet, eğitim seviyesi, meslek, ikamet yeri, vs. gibi kriterlere bağlı bir ön seçim yapılabilir.

Sizlerden profilinizi tam olarak doldurmanızı ve bilgilerinizi her zaman güncel tutmanızı öneriyoruz. Bu, sizleri anketlere daha seçici olarak davet edebilmenizi sağlayacaktır.

Davetiyelerimiz spam klasörünüze düşebilir. Bu nedenle lütfen spam klasörünüzü düzenli olarak kontrol edin veya ayarları buna göre yapın. İşi sağlama almak için Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser.'u adres defterinize ekleyebilirsiniz.

Anketlerimiz çevrimiçi olarak yürütülmekte ve bunlar çok çeşitli konulardan oluşmaktadır. Anketler; seyahat tercihleriniz, belirli ürünler hakkındaki görüşleriniz veya reklamlar hakkındaki görüşleriniz ile ilgili olabilir. Şirketler, sonuçları yeni ürünler geliştirmek veya sizin gibi tüketicilerin ihtiyaçlarına uyarlamak için kullanacaktır.

Anketlerimize MOBROG uygulamasını kullanırken push bildirimleri aracılığıyla veya e-posta yoluyla davet edilebilirsiniz. E-posta ile davet edildiyseniz, anket bağlantısını tıkladıktan sonra hemen yanıtlamaya başlayabilirsiniz: Tıklayarak veya metin girerek cevaplayabileceğiniz sorular sorulacaktır. Herhangi bir davetiyeyi kaçırıp kaçırmadığınızı kontrol etmek için zaman zaman hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Push bildirimiyle davet edildiyseniz, anket bağlantısını hemen tıklayabilir ve akıllı telefonunuzu kullanarak anketi kolayca cevaplayabilirsiniz.

Lütfen anketleri yalnızca tanımlanan cihazı kullanarak açın ve yanıtlayın. Bir ankete Push yoluyla davet edilmediyseniz, bunun nedeni mobil cihazlar için uygun olmadığı olabilir. Bir anketi tıkladıktan sonra başka bir cihazı kullanarak yeniden açamaz veya devam edemezsiniz.

Evet! Çevrimiçi veya MOBROG uygulaması ile anketlerimize katıldığınız takdirde ödeme alacaksınız. Anket davetiyesinde, başarıyla katıldığınızda size ne kadar para kazanacağınızı belirteceğiz.

Bir ödeme almak için tüm anketi tamamlamanız gerektiğini lütfen unutmayın. Ankete başlarken, istenen hedef grubuyla eşleşmediğiniz veya sizin özelliklerinize sahip yeterli sayıda kişinin zaten yer aldığı ortaya çıkarsa asıl içeriğe başlamadan anket kesilecektir. Sonuçta, anket tam olarak tamamlanmış sayılmayacaktır.

Anketleri sadece kayıtlı olduğunuz ülkedeyken cevaplayabilirsiniz.

Bir anket başlatılırken, ilk önce kayıtlı olduğunuz ülkede olup olmadığınız kontrol edilir. Bu nedenle, lütfen sadece yaşadığınız ülkeden kayıt olduğunuzdan emin olun.