small logo mobrog paid surveys

Kayıt

Nasıl kayıt olacağım?

Kayıt olmak için sadece www.mobrog.com adresini ziyaret edin ve “Kaydol”a tıklayın. Adınızı, e-posta adresinizi ve diğer birkaç detayı bize bildirdikten…

Kayıt olmak için sadece www.mobrog.com adresini ziyaret edin ve “Kaydol”a tıklayın. Adınızı, e-posta adresinizi ve diğer birkaç detayı bize bildirdikten sonra size e-posta ile bir onay linki göndereceğiz.

Onay linkine tıklayın ve başlayın! Şimdi MOBROG profiliniz var, buna bağlı olarak sizi çevrimiçi anketlere e-posta ile davet edeceğiz. Giriş yaparak profilinizi daha detaylı olarak doldurabilirsiniz. Örneğin, hobilerinizin neler olduğunu veya hangi içecekleri tercih ettiğinizi bize söyleyebilirsiniz. Profilinize, yaşamınızı ne kadar detay aktarabildiyseniz, kendiniz hakkında o derece bilgiyi peşinen vermiş olursunuz, böylece sizi daha seçici olarak davet edebiliriz.

Was this helpful?
0

Yurt dışındayken veya tatildeyken kayıt olabilir miyim?

Yalnızca bulunduğunuz ülke için kayıt olabilirsiniz. Yurt dışındayken kayıt olursanız, yalnızca o ülkenin vatandaşlarına yönelik anketleri, o ülke dilinde alırsınız.…
Yalnızca bulunduğunuz ülke için kayıt olabilirsiniz. Yurt dışındayken kayıt olursanız, yalnızca o ülkenin vatandaşlarına yönelik anketleri, o ülke dilinde alırsınız. Kendi ülkenize döndükten sonra artık yabancı profilinizi kullanarak herhangi bir anket başlatamazsınız.

Bu nedenle yaşadığınız ülkede ve normalde ikamet ettiğiniz ülkede her zaman kayıt olmanızı ve yurt dışında iken bulunduğunuz ülkede kayıt olmamanızı rica ediyoruz.

Was this helpful?
1

MOBROG uygulamasını kullanarak neden kaydolamıyorum?

Eğer uygulama kanalıyla kayıt işlemi başarılı değil ise internet sitemizi kullanarak kayıt olmanızı öneririz: www.mobrog.com ( Masaüstü, dizüstü bilgisayar veya…
Eğer uygulama kanalıyla kayıt işlemi başarılı değil ise internet sitemizi kullanarak kayıt olmanızı öneririz: www.mobrog.com ( Masaüstü, dizüstü bilgisayar veya mobil tarayıcı kullanarak). Kayıt işlemini tamamladıktan ve profilinizi etkinleştirdikten sonra, e-posta adresinizi ve şifrenizi kullanarak uygulamada oturum açabilir ve heyecan verici anketlere katılmaya başlayabilirsiniz. MOBROG uygulamasını kullanırken sorun yaşamaya devam ederseniz, lütfen bir ekran görüntüsü ve sorunun kısa bir açıklamasını bize gönderin ki bizde sorunu inceleyebilelim.
Was this helpful?
0

Kayıt olurken posta kodumun kabul edilmemiş olması neden olur?

Dünyada, doğum tarihlerinde olduğu gibi posta kodlarında da farklı ve çeşitli formatlar kullanılmaktadır. Lütfen, posta kodunuz için mümkün olan tüm…

Dünyada, doğum tarihlerinde olduğu gibi posta kodlarında da farklı ve çeşitli formatlar kullanılmaktadır. Lütfen, posta kodunuz için mümkün olan tüm formatları denediğinizden emin olun. Buna boşluklar, büyük ve küçük harfler ve ayrıca kısa ve uzun çizgiler veya yaygın olarak kullanılmayan biçimler dahildir. Yakın çevrenizdeki diğer posta kodlarını deneyebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra, posta kodunuzu değiştirebilirsiniz. Eğer sorun devam ederse, bizimle posta kodunuzla ilgili olarak irtibata geçin ki size kayıt olmanızda yardımcı olalım.

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0

Kayıt olduktan sonra hesabım neden aktif olmaz?

Kayıt olduktan sonra, size hemen aktivasyon linkini içeren bir e-posta göndeririz. Hesabınızı aktifleştirmek için aktivasyon linkine tıklamanız gerekir. Bazen bu…

Kayıt olduktan sonra, size hemen aktivasyon linkini içeren bir e-posta göndeririz. Hesabınızı aktifleştirmek için aktivasyon linkine tıklamanız gerekir.

Bazen bu e-posta, e-posta programınızın istenmeyen - spam / bilinmeyen klasörüne düşebilir. Oraya baktınız mı? Bize, doğru e-posta adresinizi verdiniz mi? Yazım hataları çok rahat oluşabilir!

Her şeyi doğru hecelediniz, ancak hâlâ hiçbir şey alamadınız mı? Sorun etmeyin! Aşağıya tıklayarak destek ekibine kısa bir mesaj yollayın.

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0

Verilerim ve çevrimiçi anketlere verdiğim cevaplara ne oluyor?

Kayıt sırasında ve profilinizi güncellerken verdiğiniz bilgiler, katılımcıları yalnızca anketlere seçmek amacıyla kullanılır. Bizden ya da üçüncü taraflardan reklam içeren…

Kayıt sırasında ve profilinizi güncellerken verdiğiniz bilgiler, katılımcıları yalnızca anketlere seçmek amacıyla kullanılır. Bizden ya da üçüncü taraflardan reklam içeren veya istenmeyen hiçbir mesaj almayacaksınız.

Anketlere verilen cevaplarla siz, bir birey olarak izlenemezsiniz. Tüm veriler analiz için toplanır, ör: “bu ankete katılanların % 62’sinin düşüncesi...”

Was this helpful?
1

Kayıtla ilgili benim başka sorum var.

Burada sorunuza cevap bulamadınız mı? Bize kısa bir mesaj yollayın, yardım etmekten mutlu oluruz! Bizimle iletişime geçin

Burada sorunuza cevap bulamadınız mı? Bize kısa bir mesaj yollayın, yardım etmekten mutlu oluruz!

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
0