small logo mobrog paid surveys

Kazandığınız paranız hakkında her şey

Skrill nedir, nasıl işler ve nerede bir Skrill hesabı açabilirim?

Skrill, bir e-posta adresi kullanarak güvenle, kolaylıkla ve düşük maliyetle para alıp göndermeyi sağlayan bir hizmettir. Ücretsiz kaydolmak mümkündür. Buradan…

Skrill, bir e-posta adresi kullanarak güvenle, kolaylıkla ve düşük maliyetle para alıp göndermeyi sağlayan bir hizmettir. Ücretsiz kaydolmak mümkündür. Buradan kaydolabilirsiniz: www.skrill.com . Ödemeyi etkinleştirmek için, Skrill’da da panelimiz için yaptığınız gibi aynı e-posta adresini kullanmanız önemlidir! Zaten başka bir e-posta adresine sahip bir Skrill hesabınız varsa, bize kaydolurken kullandığınız e-posta adresini Skrill hesabınıza ekleyebilirsiniz. Alternatif olarak, MOBROG hesabınız için kullandığınız e-posta adresini de biz değiştirebiliriz.

Ödeme almak için lütfen aşağıdaki adımları uygulayın:

  • Web sitemizdeki hesabınıza giriş yapın
  • “Ödülleri öde”ye tıklayın
  • Paraya dönüştürülebilir tutara ulaştıktan sonra onay kutusunu işaretleyin
  • ”Çıkış” düğmesini ve ardından “siparişi onayla”yı tıklayın
  • Gerekirse, işlemi kabul etmek için lütfen Skrill'da oturum açmayı unutmayın. E-posta adresiniz Skrill hesabınıza bağlı değilse, parayı almak için 30 gün içinde hesabınıza ekleyebilirsiniz.
  • İşlem sırasında doğacak bütün ücretler tarafımızdan tümüyle karşılanacaktır.
  • Paranız gelmediyse bize bir mesaj göndermekten çekinmeyin.

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
-1

Kazandığım parayı nasıl kullanacağım?

İsterseniz, topladığınız paranın ödenmesini talep edebilirsiniz. Ödeme, Skrill aracılığıyla oldukça basit bir şekilde yapılır. MOBROG'a kayıtlı olduğunuz ve sizi tanımamıza…

İsterseniz, topladığınız paranın ödenmesini talep edebilirsiniz. Ödeme, Skrill aracılığıyla oldukça basit bir şekilde yapılır. MOBROG'a kayıtlı olduğunuz ve sizi tanımamıza izin veren-posta adresinizin, Skrill hesabınızda da listelendiğinden emin olun.

Was this helpful?
-66

Para kazanmanın başka yolları var mı?

Evet! MOBROG'u arkadaşlarınıza önererek! Arkadaşınız üç anketi başarıyla tamamladıktan sonra, hesabınıza ödülünüz yatırılacaktır. Lütfen aklınızda olsun: Arkadaşınızı, bizim davet formumuzu…

Evet! MOBROG'u arkadaşlarınıza önererek! Arkadaşınız üç anketi başarıyla tamamladıktan sonra, hesabınıza ödülünüz yatırılacaktır.

Lütfen aklınızda olsun: Arkadaşınızı, bizim davet formumuzu kullanarak davet edin. Giriş yapın ve solda bulunan “arkadaşları davet edin”e tıklayın. Burada, arkadaşlarınızın isimlerini ve e-posta adreslerini girebilirsiniz. Arzu ettiğiniz kadar arkadaş davet edebilirsiniz!

Was this helpful?
2

Bir anket için neden davetiyede belirtilenden daha az ödeme aldım?

Bazen bir ankete davet edildiniz ve bu anketi başlattınız, ancak seçici birkaç sorudan sonra devam edemediniz, çünkü talep edilen hedef…

Bazen bir ankete davet edildiniz ve bu anketi başlattınız, ancak seçici birkaç sorudan sonra devam edemediniz, çünkü talep edilen hedef kitleyle eşleşmiyorsunuz. Aynı durum anket daha önce kapatıldığında da geçerlidir. Böyle bir durumda, sistemimiz sizin için yeni bir anket arayacaktır. Anketi tamamlayabiliyorsanız, elbette bu anketin ücretini alacaksınız. Daha uzun bir anket bir için daha yüksek ücret ve daha kısa olan için daha düşük bir ücret alırsınız.

Was this helpful?
6

Bir anketi tamamlamama rağmen neden para almadım?

Cevaplarınız için teşekkür ederiz! Paranın hesabınızda gözükmesi bazen bir saat kadar sürebilir. Bir saat sonra kazandığınız herhangi bedeli hâlâ alamadıysanız,…

Cevaplarınız için teşekkür ederiz!

Paranın hesabınızda gözükmesi bazen bir saat kadar sürebilir. Bir saat sonra kazandığınız herhangi bedeli hâlâ alamadıysanız, bize kısa bir mesaj göndermekten çekinmeyin. Lütfen anketin davet bağlantısını gönderdiğinizden emin olun (bağlantıyı tıkladıktan sonra yönlendirilmiş olsanız bile). Onu size gönderdiğimiz e-postada bulacaksınız.

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
-5

Arkadaşlarımı davet ettikten sonra neden ödeme almadım?

Bizi arkadaşlarınıza önerdiğiniz için teşekkür ederiz! Vaat edilen ödemeyi alabilmeniz için hesabınızdaki arkadaş daveti özelliği aracılığıyla arkadaşlarınızı davet etmeniz ve…

Bizi arkadaşlarınıza önerdiğiniz için teşekkür ederiz!

Vaat edilen ödemeyi alabilmeniz için hesabınızdaki arkadaş daveti özelliği aracılığıyla arkadaşlarınızı davet etmeniz ve arkadaşlarınızın aldıkları e-postadaki bağlantıyı tıklamaları gerekir. Aksi takdirde, sistemimiz ne yazık ki katılımcının kim tarafından davet edildiğini tespit edemeyecektir.

Arkadaşlarınızın görevlendirilmesi için vaat edilen bedel, arkadaşlarınızın üç anketi başarıyla tamamlamasından sonra hesabınıza otomatik olarak eklenecektir. Arkadaşlarınızın durumunu hesabınızdan kontrol edebilirsiniz. Davet ettikten hemen sonra durum “-1” olarak gösterilir; bu, arkadaşınızın henüz kayıt yaptırmadığı anlamına gelir. Hesap etkinleştirildikten sonra durum "0" olarak değişir. Durum, başarıyla tamamlanan her anket için bir sayı artacaktır. Bu, “3” statüsüne ulaşıldığında, vaat edilen parayı alacağınız anlamına gelir.

Arkadaşınız, hesabınızda “-1” olarak belirtilmiş, ancak arkadaşınızın kayıtlı olduklarını biliyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin ki sizin için bunu kontrol edebilelim.

Was this helpful?
0

Kazanılan tüm paramın bir kerede ödemesini neden aynı anda alamıyorum?

Güvenlik nedenleriyle ve hilelerden korunmak için, ödeme günde iki defa ile sınırlandırılmıştır. Bu nedenle kazanılan tüm paraları bir seferde ödemek…
Güvenlik nedenleriyle ve hilelerden korunmak için, ödeme günde iki defa ile sınırlandırılmıştır. Bu nedenle kazanılan tüm paraları bir seferde ödemek mümkün değildir.
Was this helpful?
-10

Kazandığım paramla ilgili başka sorum var.

Sorunuza henüz bir cevap bulamadınız mı? Lütfen bize kısa bir mesaj gönderin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız! Bizimle iletişime geçin

Sorunuza henüz bir cevap bulamadınız mı? Lütfen bize kısa bir mesaj gönderin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

Bizimle iletişime geçin

Was this helpful?
-7