small logo mobrog paid surveys

MOBROG'dan ne bekliyorum?

MOBROG nedir?

MOBROG, SPLENDID RESEARCH GmbH tarafından sağlanan, bireylerin çevrimiçi anketler için katılımcı olarak ücretsiz ve herhangi bir yükümlülükleri olmaksızın kayıt olmalarını…
MOBROG, SPLENDID RESEARCH GmbH tarafından sağlanan, bireylerin çevrimiçi anketler için katılımcı olarak ücretsiz ve herhangi bir yükümlülükleri olmaksızın kayıt olmalarını sağlayan bir hizmettir. Anketlerimize katılmak için e-posta ile davet edileceksiniz. Çevrimiçi anket veya cep telefonu uygulamasıyla anketlerden bazılarına hemen katılabilirsiniz. MOBROG, katılımcıları Skrill yoluyla gerçekleştirilecek ödemeler şeklinde ödüllendirir.

Ödeme amaçlı olarak aşağıdaki şirketlerle işbirliği yapıyoruz:
  • Skrill Ltd. in 25 Canada Square, E14 5LQ London, United Kingdom
Was this helpful?
6

MOBROG tam olarak nasıl çalışır?

Online anketlerimize katılabilmek için lütfen web sitemize kayıt olun MOBROG veya iPhone ya da Android uygulamamızı indirin. Kayıt olmak hızlı,…
Online anketlerimize katılabilmek için lütfen web sitemize kayıt olun MOBROG veya iPhone ya da Android uygulamamızı indirin. Kayıt olmak hızlı, basit ve ücretsizdir. Profilinizi tamamladıktan sonra, anketlere e-posta yoluyla veya uygulama kullanıyorsanız push bildirimleri yoluyla davet edileceksiniz. Dahası, tamamlanan anketlerin her biri için hesabınıza yatırılan bedeli kredi olarak alacaksınız. Minimum tetikleyici miktara ulaştığınızda, Skrill ile kolayca ödeme isteğinde bulunabilirsiniz.
Was this helpful?
4

MOBROG uygulaması hangi cihazlarda kullanılabilir?

MOBROG uygulaması, Android veya iOS işletim sistemlerini kullanan mobil cihazlar için geliştirilmiştir. Şu anda Blackberry veya Windows Telefonları için uygulama…
MOBROG uygulaması, Android veya iOS işletim sistemlerini kullanan mobil cihazlar için geliştirilmiştir. Şu anda Blackberry veya Windows Telefonları için uygulama geliştirme planımız bulunmuyor. Diğer işletim sistemleriyle ilgili herhangi bir planlama yaptığımızda sizi en kısa sürede bilgilendireceğiz.
Was this helpful?
2

Her ankete katılmak zorunda mıyım?

Eğer davetiyeyi kabul eder ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz, biz her zaman mutlu oluruz! Ancak tabii ki, her ankete katılmak…

Eğer davetiyeyi kabul eder ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz, biz her zaman mutlu oluruz!

Ancak tabii ki, her ankete katılmak zorunda değilsiniz. Her bir ankete katılma ya da katılmama kararını siz vereceksiniz.

Ayrıca tatile gideceğinizi veya hasta olduğunuzu bize bildirmenize gerek yok.

Was this helpful?
2

Katılımlardan bir şey elde edecek miyim?

Tamamlanan her anket için hesabınızda para biriktireceksiniz. Ödenecek para miktarı anketlere bağlı olarak farklılıklar gösterecektir. Katılmadan önce, size ne kadar…

Tamamlanan her anket için hesabınızda para biriktireceksiniz. Ödenecek para miktarı anketlere bağlı olarak farklılıklar gösterecektir. Katılmadan önce, size ne kadar alacağınızı her zaman bildireceğiz. Tabii ki katılım her zaman isteğe bağlıdır. İsterseniz, topladığınız parayı da talep edebilirsiniz.

Was this helpful?
9

Çevrimiçi anketlere ne sıklıkla davet edileceğim?

Maalesef, kaç davetiye alacağınızı söyleyemiyoruz. Tam olarak ne zaman alacağınızı da söyleyemiyoruz. Davetlerin sayısı, büyük ölçüde yaşadığınız ülkeye bağlıdır -…

Maalesef, kaç davetiye alacağınızı söyleyemiyoruz. Tam olarak ne zaman alacağınızı da söyleyemiyoruz.

Davetlerin sayısı, büyük ölçüde yaşadığınız ülkeye bağlıdır - anketler bazı ülkelerde diğerlerinden daha sık yapılmaktadır. Katılımcılar rastgele seçilir veya müşteriler tarafından belirlenen hedef kitle gereksinimlerine bağlı olarak; yaş, cinsiyet, eğitim seviyesi, meslek, ikamet yeri, vs. gibi kriterlere bağlı bir ön seçim yapılabilir.

Sizlerden profilinizi tam olarak doldurmanızı ve bilgilerinizi her zaman güncel tutmanızı öneriyoruz. Bu, sizleri anketlere daha seçici olarak davet edebilmenizi sağlayacaktır.

Davetiyelerimiz spam klasörünüze düşebilir. Bu nedenle lütfen spam klasörünüzü düzenli olarak kontrol edin veya ayarları buna göre yapın. İşi sağlama almak için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.'u adres defterinize ekleyebilirsiniz.

Was this helpful?
-1

Ne tür anketler beklemeliyim?

Anketlerimiz çevrimiçi olarak yürütülmekte ve bunlar çok çeşitli konulardan oluşmaktadır. Anketler; seyahat tercihleriniz, belirli ürünler hakkındaki görüşleriniz veya reklamlar hakkındaki…

Anketlerimiz çevrimiçi olarak yürütülmekte ve bunlar çok çeşitli konulardan oluşmaktadır. Anketler; seyahat tercihleriniz, belirli ürünler hakkındaki görüşleriniz veya reklamlar hakkındaki görüşleriniz ile ilgili olabilir. Şirketler, sonuçları yeni ürünler geliştirmek veya sizin gibi tüketicilerin ihtiyaçlarına uyarlamak için kullanacaktır.

Anketlerimize MOBROG uygulamasını kullanırken push bildirimleri aracılığıyla veya e-posta yoluyla davet edilebilirsiniz. E-posta ile davet edildiyseniz, anket bağlantısını tıkladıktan sonra hemen yanıtlamaya başlayabilirsiniz: Tıklayarak veya metin girerek cevaplayabileceğiniz sorular sorulacaktır. Herhangi bir davetiyeyi kaçırıp kaçırmadığınızı kontrol etmek için zaman zaman hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Push bildirimiyle davet edildiyseniz, anket bağlantısını hemen tıklayabilir ve akıllı telefonunuzu kullanarak anketi kolayca cevaplayabilirsiniz.

Lütfen anketleri yalnızca tanımlanan cihazı kullanarak açın ve yanıtlayın. Bir ankete Push yoluyla davet edilmediyseniz, bunun nedeni mobil cihazlar için uygun olmadığı olabilir. Bir anketi tıkladıktan sonra başka bir cihazı kullanarak yeniden açamaz veya devam edemezsiniz.

Was this helpful?
4

Bir ankete katıldığımda bir şey elde edecek miyim?

Evet! Çevrimiçi veya MOBROG uygulaması ile anketlerimize katıldığınız takdirde ödeme alacaksınız. Anket davetiyesinde, başarıyla katıldığınızda size ne kadar para kazanacağınızı…

Evet! Çevrimiçi veya MOBROG uygulaması ile anketlerimize katıldığınız takdirde ödeme alacaksınız. Anket davetiyesinde, başarıyla katıldığınızda size ne kadar para kazanacağınızı belirteceğiz.

Bir ödeme almak için tüm anketi tamamlamanız gerektiğini lütfen unutmayın. Ankete başlarken, istenen hedef grubuyla eşleşmediğiniz veya sizin özelliklerinize sahip yeterli sayıda kişinin zaten yer aldığı ortaya çıkarsa asıl içeriğe başlamadan anket kesilecektir. Sonuçta, anket tam olarak tamamlanmış sayılmayacaktır.

Was this helpful?
4

Anketlere yurt dışındayken / tatildeyken katılabilir miyim?

Anketleri sadece kayıtlı olduğunuz ülkedeyken cevaplayabilirsiniz. Bir anket başlatılırken, ilk önce kayıtlı olduğunuz ülkede olup olmadığınız kontrol edilir. Bu nedenle,…

Anketleri sadece kayıtlı olduğunuz ülkedeyken cevaplayabilirsiniz.

Bir anket başlatılırken, ilk önce kayıtlı olduğunuz ülkede olup olmadığınız kontrol edilir. Bu nedenle, lütfen sadece yaşadığınız ülkeden kayıt olduğunuzdan emin olun.

Was this helpful?
5