small logo mobrog paid surveys
MOBROG profiliniz ayrıntılı bir arama kartı gibidir. Çevrimiçi bir ankete sizi davet edebilmek için ihtiyaç duyulan tüm ayrıntılarınızı içermektedir. Bu amaçla, örneğin sizin hobilerinizi veya içecek tercihlerinizi sorabiliriz. Kayıt olduktan sonra, profilinizi tamamlamaya başlayabilirsiniz. Profiliniz ne derece detaylı olursa, o derece seçici ve o derece sıklıkla sizi anketlere davet edebiliriz.
MOBROG hesabınız sizin MOBROG dünyasına erişiminizdir. Anketlerimize her zaman e-posta ile katılabilirsiniz, ancak diğer birçok ayar ve idari sorun yalnızca hesabınızda halledilebilir. Bu nedenle lütfen, erişim bilgilerinizi hatırladığınızdan emin olun. Burada, destek alanında hesabınızla yapabileceğiniz her şeyi ve sorunları düzeltme ile ilgili açıklamalar yapacağız. Herhangi bir sorun hâlâ devam ediyorsa, yardım etmekten memnuniyet duyarız!

Anketlerimize katılmak isterseniz, sizinle iyi örtüşmesi muhtemel anketlere sizi davet edebilmek için hakkınızda bazı bilgilere ihtiyacımız olacak. Bir e-posta davetini kaybettiyseniz, hesabınızdan anket davetlerine erişebilirsiniz. Dahası, detaylarınızı güncel tutabilir ve ne kadar para topladığınızı kontrol edebilir ve yeterli miktarda para topladığınız takdirde PayPal yoluyla ödeme almak için bunu kullanabilirsiniz.

Bir süre önce bize kayıt oldunuz ve birdenbire oturum açamıyor musunuz? Bunun birçok nedeni olabilir.

  • Erişim bilgilerinizi doğru girdiniz mi?
  • Belki yanlışlıkla kendi kaydınızı sildiniz? Bazen bu oluyor!

Erişim bilgilerinizin doğruluğundan eminseniz ve hâlâ giriş yapamıyorsanız, lütfen bize kısa bir mesaj gönderin.

Bizimle iletişime geçin

Şifrenizi unuttuysanız kolaylıkla sıfırlayabilirsiniz.

Sadece şu şekilde devam edin

  • Giriş sayfasına gidin
  • Giriş alanının altındaki “şifremi unuttum”u tıklayın
  • Anket sitesine kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi yazın
  • Şifrenizi sıfırlama linkini içeren bir e-postayı hemen göndereceğiz
  • Gelen Kutusunu kontrol edin
  • E-posta ile gelen linki tıklayın
  • Yeni bir şifre belirleyin

Giriş yaptınız ve profilinizin dili aniden değişti mi? Bu dünyada birçok şey olabilir ve teknik sorunlar bazen oluşabilir. Panik yapmayın! Böyle olduysa, lütfen yeniden çıkış yapın ve bir süre bekleyin, bir başka tarayıcı kullanın veya bilgisayarınızı yeniden başlatın. Sonra tekrar giriş yapmaya çalışın.

Sorun hâlâ devam ediyorsa, lütfen bize bir ekran görüntüsü ve kısa bir açıklama gönderin ki bizde sorunu inceleyebilelim.

Bizimle iletişime geçin

E-posta adresinizi ve şifrenizi kullanarak giriş yaparak profilinizi güncelleyebilirsiniz. “Profilim”e gidin ve bilgilerinizi değiştirin. Yeni bir MOBROG üyesi iseniz, lütfen “Anketler” alanındaki ilk anketi doldurarak başlayın. Bu sizi daha iyi tanımamızı ve sizi uygun anketlere davet etmemizi sağlayacaktır.

Lütfen profilinizi güncel tutmayı asla unutmayın.

E-posta adresinizi mi değiştirdiniz? Sorun etmeyin! Sizin için e-posta adresinizi değiştirmekten mutluluk duyarız. Güvenlik nedeniyle, e-posta adresinizi kendiniz değiştiremezsiniz. Lütfen bize, eski ve yeni e-posta adreslerinizi içeren kısa bir mesaj gönderin. Gerektiği takdirde PayPal'daki e-posta adresinizi de değiştirmeyi unutmayın. Ödeme yapılabilmesi için her iki e-posta adresinin de aynı olması şarttır.

Bizimle iletişime geçin

Bundan sonra bizim anketlerimize katılmak istemediğinizden eminseniz ve profilinizi geri dönülmez şekilde silmek istiyorsanız, bunu direkt olarak profil alanınızdan yapabilirsiniz. Bunu yapmak için sol taraftaki “üyelik sonlandırma”yı tıklayın.

Yine de, veri korumasına büyük önem verdiğimizi lütfen unutmayın: Profilinizi silerseniz, sizi kısa bir süre içinde yeniden aktif hale getirebileceğimiz kısa bir süre vardır. Bu süre geçtikten sonra, kazandığınız paranız dahil olmak üzere tüm verileriniz bir seferde ve tümü yok olacak ve bunları geri döndürme imkânımız olmayacaktır. Tabii ki, böyle bir durumda bize yeniden üye olma imkânınız var.